O nas

Serwis samochodowy Garaż 4x4 powstał 2010 roku z czystej potrzeby realizowania i rozwijania pasji  motoryzacyjnej. Oferujemy Państwu wiedzę  i doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat pracy w autoryzowanych serwisach renomowanych marek samochodowych / min. BMW, Mercedes, Ford/.

Przykładamy duże znaczenie do wiedzy, doświadczenia oraz pełnego profesjonalizmu, wkładamy w pracę pasję i serce.  Dbamy o dobór kadry pracowniczej na najwyższym poziomie wiedzy fachowej.
Naszym celem jest  zbudowanie u Klienta świadomości, że jego potrzeby zostaną właściwie zrozumiane i zrealizowane, a powierzony nam samochód pozostanie w bezpiecznych i pewnych rękach.
Nasze hasło to: „Rób co kochasz, a nie będziesz musiał pracować”.
Zapraszamy serdecznie, przekonajcie się Państwo co znaczy wiedza, pasja i zaangażowanie.

Obsługujemy samochody wszystkich marek – osobowe, dostawcze oraz terenowe. 

Pasja oraz doświadczenie,  zdobywane latami  w praktyce warsztatowej  i  w terenie – związane z obsługą, modyfikacjami, oraz naprawami samochodów terenowych pozwoliły nam zgromadzić  obszerną wiedzę praktyczną, co sprawiło, że jesteśmy fachowcami w dziedzinie pojazdów off-road.
Każdy samochód terenowy jesteśmy w stanie przygotować do rekreacyjnej  jazdy w terenie, wyprawy na pustynię, rajdu przeprawowego lub prędkościowego, zgodnie z życzeniem  Klienta.

Zapraszamy!